DENON PMA-1700NE

7 000,00 zł
Brutto

Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny z końcówkami mocy Ultra High Current

Kolor
  • Czarny
  • Srebrny
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Umów się na odsłuch w salonie - tel. 500 009 021

Wzmacniacz stereofoniczny

Wyposażony w wysokoprądowy pojedynczy obwód push-pull z zaawansowanym przetwarzaniem AL32 Plus, zintegrowany wzmacniacz Denon PMA-1700NE odtwarza muzykę wierną oryginalnemu nagraniu. Dzięki trzem wejściom cyfrowym, tylnemu wejściu USB-B, wejściom MM i MC Phono, możesz cieszyć się nieskazitelną jakością dźwięku z płyt winylowych, a także plików o wysokiej rozdzielczości do 384 kHz/32 bit i DSD do 11.2 MHz. Wysokiej jakości konstrukcja i unikalna technologia Denon zapewniają niezrównaną wydajność Twojej ukochanej kolekcji muzycznej od marki z ponad 110-letnią tradycją innowacji audio.

Szerokie pasmo zawiera wszystko, od głębokiego basu po szczegółowe wysokie tony. Konstrukcja UHC (Ultra High Current) zapewnia kierowalność szerokiej gamy typów głośników i impedancji.

PMA-1700NE potrafi dekodować bezstratne pliki audio ALAC, FLAC i WAV o wysokiej rozdzielczości do 384 kHz/32-bit, a także ścieżki DSD do 11.2 MHz (audiofilski format SACD), pozwalając cieszyć się każdą nutą dokładnie tak, jak zamierzał artysta.

Technologia Advanced AL32 Processing Plus wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, które obsługują cyfrowe źródła dźwięku o wysokiej rozdzielczości do 384 kHz/32 bit. Algorytmy dodają punkty, które powinny istnieć przed i po dużej ilości danych, wygładzając przebieg i odtwarzając informacje utracone podczas nagrywania cyfrowego. W rezultacie odtwarzanie jest bardzo szczegółowe, wolne od zakłóceń, bogato ekspresyjne w dolnym zakresie i pięknie wierne oryginalnemu brzmieniu. Słuchaj ulubionych utworów jak nigdy dotąd.

Denon jest dobrze znany z wysokiej jakości odtwarzania płyt winylowych. Wbudowany korektor gramofonowy umożliwia bezpośrednie podłączenie gramofonu i obsługuje sygnał wejściowy z wkładek MM. Niektóre modele obsługują również sygnał z wkładek MC.

Wzmacniacz został wyposażony w optyczne i koaksjalne wejścia cyfrowe obsługujące sygnał PCM do 192 kHz/24 bit, aby poprawić jakość dźwięku z telewizora, odtwarzacza Blu-ray, odtwarzaczy multimedialnych, komputera i nie tylko.

Od 1910 roku, markę Denon charakteryzuje głębokie dziedzictwo pionierskich rozwiązań w technologiach audio — od pierwszego japońskiego producenta elektroniki audio po produkcję pierwszych na świecie komercyjnych płyt CD. Inwestycje ukierunkowane w badania i rozwój dźwięku zapewniają Ci dostęp do najnowszych technologii i najwyższej jakości za każdym razem, gdy słuchasz ulubionej muzyki.

wzmacniacz zintegrowany o dużej mocy 140 W na kanał przy 4 omach

Advanced AL32 Processing Plus obsługuje źródła dźwięku o wysokiej rozdzielczości

DAC klasy Premium, dzięki któremu usłyszysz najdrobniejsze szczegóły swojej muzyki

zaawansowany, wysokoprądowy układ MOS do łatwego i precyzyjnego zasilania głośników

zintegrowane wejście Phono i korektor MM/MC do bezpośredniego podłączenia gramofonu

wejścia optyczne i koaksjalne obsługują sygnały PCM do 192 kHz/24 bit

wejście zewnętrznego przedwzmacniacza do wykorzystania PMA-1700NE jako wzmacniacza mocy

automatyczne czuwanie telewizora włącza urządzenie po wykryciu cyfrowego sygnału audio

konstrukcja bezpośredniego uziemienia mechanicznego minimalizuje niepożądane wibracje

certyfikat Hi-Res Audio dla odtwarzania formatów o wysokiej rozdzielczości przez USB

wymiary produktu: 434 x 135 x 410 mm

waga netto: 17,60 kg

ilość minimalna: 1 szt.


PMA-1700NE

16 innych produktów w tej samej kategorii:

zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego gdzie można obejrzeć sprzęt oraz go posłuchać

back to top