Music 5 (ekspozycja)

2 699,00 zł
Brutto

Inteligentny bezprzewodowy system audio

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Umów się na odsłuch w salonie - tel. 500 009 021

UWAGA! Produkt z ekspozycji sklepowej, sprzęt był używany w celu prezentacji. stan (BDB)

Przenośny, inteligentny bezprzewodowy sprzęt do odtwarzania muzyki, który automatycznie zaadaptuje się do pomieszczenia, nawyków właściciela, a nawet jego muzycznych preferencji.

"Nie ma znaczenia, gdzie go postawisz. Music 5 automatycznie dopasuje swój dźwięk do nowego miejsca, żeby zabrzmieć najlepiej jak się da."

starszy projektant, dział akustyki

Music 5 wykorzystuje dwa dwa 25-mm głośniki wysokotonowe, dwa 8-cm głośniki średniotonowe i jeden 13-cm woofer. Urządzenie jest zasilane z prądu, ma także wbudowane cyfrowe wejście optyczne i dysponuje pilotem. Głośniki zbudowane są z tych samych materiałów (jedwab oraz polimer krzemianowo-magnezowy MSP) i według projektu światowej klasy laboratoriów Dynaudio, w których powstają nasze legendarne wyroby: zestawy głośnikowe do użytkowego domowego, samochodowego i studyjnego.

Tak jak reszta rodziny Music, „5-kę” wyposażono w rewolucyjny system cyfrowej obróbki dźwięku, który wykrywa jej pozycję w pomieszczeniu, a następnie dopasowuje dźwięk do warunków zewnętrznych. Nawet gdy przenosisz je z miejsca na miejsce, system dokonuje odpowiednich ustawień na bieżąco, biorąc pod uwagę dźwięki tła, dzięki czemu muzyka zawsze zabrzmi czysto, niezależnie od głośności. Podłącz ją do Twojego smartfona, odtwarzacza płyt, telewizora… Jak tylko sobie życzysz.


Music-5
1 Przedmiot

Opis

Zakres częstotliwości
45 Hz -40 kHz
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.) [mm]
201 x 659 x 185 mm
Masa [kg]
5.4
Moc
5*50W dla woofera, średniotonowych i tweeterów
Głośniki
2 x tweeter 25mm, 2 x średniotonowe 8cm, woofer 13cm

6 innych produktów w tej samej kategorii:

zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego gdzie można obejrzeć sprzęt oraz go posłuchać

back to top