Q Acoustics 3050i BIAŁE!

1 499,00 zł
Brutto

Kolumna podłogowa Q Acoustics 3050i

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

 

Umów się na odsłuch w salonie - tel. 500 009 021

Głośniki Q 3050i są wyposażone w szereg unikatowych technologii, w tym HPE i P2P, które zapewniają naprawdę wyjątkowy dźwięk.

Technologia HPE (Helmholtz Pressure Equalizer) opracowana w celu konwersji ciśnienia na prędkość i zmniejszenia całkowitego gradientu ciśnienia w obudowie głośnika została zastosowana w Q 3050i w celu zmniejszenia rezonansu korpusu. Ta technologia jest idealna dla wyższych głośników, które mają tendencję do rezonowania z jedną ulubioną częstotliwością. Q Acoustics P2P w serii 3000i obsługuje części obudowy, które wymagają usztywnienia, dzięki czemu obudowy są wyjątkowo stabilne, poprawiając ostrość obrazu stereofonicznego i nadając scenie dźwiękowej większą dokładność.

Zmienione wymiary obudowy

3050i zachowują ten sam akustycznie optymalny profil przedni, jednak zostały nieco zwężone i pogłębione o 25% w stosunku do poprzednich modeli. Zwiększona objętość wewnętrzna umożliwiła Q Acoustics uzyskanie niższej dolnej częstotliwości granicznej, a co za tym idzie głębsze basy oraz imponująco dużą skalę dźwięku. Dodatkową korzyścią jest to, że powiększony wymiar od przodu do tyłu oznacza, że ​​zredukowany są zniekształcenia odbite od tylnej ściany obudowy.

Nowe terminale

Konwencjonalne wycięcia w panelu pod terminale zostały usunięte, co znacznie poprawiło integralność strukturalną obudów, a nowe, niskoprofilowe wtyki zostały zintegrowane z gniazdami o głębokości wystarczającej do przyjęcia bananów o średnicy 4 mm (0,16 cala). Głośnik można ustawić bardzo blisko tylnej ściany, nawet gdy używane są banany zamiast gołych przewodów.

Piękne wewnątrz i na zewnątrz

Gama 3000i nie tylko oferuje nowoczesną stylistykę obudów, ale oferuje również 4 nowoczesne wykończenia. Nowe głośniki serii 3000i są dostępne w czterech standardowych wykończeniach; Grafitowy, angielski orzech, czerń węglowa lub arktyczna biel. Wszystkie są wykończone atrakcyjną chromowaną ramką wokół każdego przetwornika i wyposażone w magnetyczne maskownice.

Specyfikacja techniczna:

- Typ obudowy: 2-drożna

- Głośnik niskotonowy: 2x 165 mm

- Głośnik wysokotonowy: 22 mm 

- Pasmo przenoszenia (+3 dB, -6 dB): 44 Hz - 30 kHz

- Impedancja nominalna: 6 Ω

- Minimalna impedancja: 4 Ω

- Czułość (2,83 Vrms @ 1 m): 91 dB

- Zalecana moc wzmacniacza: 25 - 180W

- Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,5 kHz

- Objętość efektywna: 32,4 L

- Wymiary H / D / W: 310 x 1020 x 310 mm

- Waga szt: 17,8 kg

Warunki gwarancji:

Kolumny marki Q Acoustics objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.


QAcoustics-3050i
2 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego gdzie można obejrzeć sprzęt oraz go posłuchać

back to top