Dostawa i Płatności

Dostawa towaru

1. Przesyłki realizowane na terenie Polski dostarczane są poprzez firmę kurierską DHL Parcel Polska Sp z o.o. Dostawa następuje w ciągu 1-2 dni roboczych od nadaniu przesyłki. Szczegóły przesyłki są przedstawione w wiadomości e-mail, potwierdzającej wysyłkę zamówienia.

2. Wszystkie paczki wysyłane firmą kurierską są ubezpieczone na pełną wartość produktu.

3. Konsumentom zaleca się w miarę możliwości sprawdzenie stanu towaru po dostarczeniu przesyłki oraz w przypadku widocznych uszkodzeń mechanicznych w obecności kuriera spisanie odpowiedniego protokółu. Sprawdzenie przesyłki przyspieszy dochodzenie ewentualnych roszczeń od podmiotu odpowiedzialnego w przypadku mechanicznego uszkodzenia przesyłki powstałego w trakcie transportu kurierskiego. W przypadku wystąpienia uszkodzenia sugeruje się, aby Klient jak najszybciej skontaktował się ze sprzedawcą telefonicznie pod nr 500 009 021 lub mailowo.

4. Koszt dostawy jest zawsze podawany na karcie produktu i dotyczy wysyłek dokonywanych na terenie Polski.

5. W przypadku wysyłek zagranicznych koszt ustalany jest indywidualnie.

Płatności

Ceny Towarów podawane są w polskich złotych i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT, cła oraz wszelkie inne składniki.

1. Dopuszczalne są następujące formy płatności:

- Płatność przy odbiorze, za pobraniem – Klient płaci kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki max 6500 PLN Brutto

- Płatność przelewem jako przedpłata - za zamówiony towar Klient płaci przed realizacją zamówienia. Towar jest wysyłany po zaksięgowaniu pełnej kwoty na koncie bankowym Sprzedawcy, o ile nie ustalono innego terminu wysyłki lub status dostępności towaru nie stanowi inaczej.

- Gotówką przy odbiorze w salonie sprzedaży.

- Płatność przelewem

2. W poleceniu przelewu należy wpisać numer zamówienia.

3. Dane do przelewu:

Sound & Color Konrad Minkiewicz

Jana Pawła II 66

42-200 Częstochowa

51 1140 2004 0000 3502 7808 0643

4. Klient ma możliwość skorzystania z ważnego Kodu rabatowego otrzymanego od Sklepu lub innego współpracującego ze Sklepem podmiotu. Kody rabatowe posiadają okres ważności podczas którego można z nich skorzystać. Po upływie daty ważności Kod przestaje być aktywny i nie ma możliwości skorzystania z niego.

5. Kod rabatowy nie może być wymieniony na ekwiwalent pieniężny.

6. Kod rabatowy nie może być łączony z żadnym innym Kodem rabatowym, ani żadnymi innymi promocjami, chyba że regulamin konkretnej promocji przewiduje inaczej.

back to top