DYNAUDIO Evoke 50

11 450,00 zł
Brutto

Kolumny głośnikowe Dynaudio Evoke 50

Kolor
  • Złoto-Srebrny
  • Biały
  • Czarny
  • Orzech
Stan towaru
  • Nowy
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

 

Umów się na odsłuch w salonie - tel. 500 009 021

Jeśli najnowsze kolumny z linii Evoke w Twoim pokoju to nie oświadczenia woli, to nie wiemy co one tam robią. Ale wiemy, że możesz użyć ich w systemie stereo, wielokanałowym lub multiroom. Jakkolwiek ich słuchasz, słowo "epickie" nie będzie daleko od twoich ust.

Evoke 50 to pełno-zakresowa kolumna podłogowa z głośnikiem wysokotonowym o średnicy 28 mm, 15-centymetrowym neodymowym głośnikiem średniotonowym i dwoma głośnikami niskotonowymi o średnicy 18 cm.

Technologia
Evoke 50 zawiera najnowszy tweeter Dynaudio: Cerotar. Jest to zupełnie nowy, zaawansowany projekt wykorzystujący kluczowe technologie nagradzanego głośnika wysokotonowego Esotar Forty, niesamowitej nowej serii Contour oraz wszechstronnego Confidence. Nasi inżynierowie są z tego bardzo dumni. 
Tuż pod właściwą kopułką z precyzyjną powłoką znajduje się wewnętrzna kopułka: Hexis. To genialne rozwiązanie wygładza pasmo przenoszenia, zapewniając wyraźniejszą, czystszą i słodszą górę - co oznacza więcej szczegółów i więcej tych momentów gdy mówisz: "hej, nie pamiętam, że istnieje trójkąt w tym kawałku muzyki!". Cerotar zasilany jest przez zupełnie nowy ceramiczny magnes magnezowy strontowo ferrytowy +. To daje mu większą wrażliwość, co z muzycznego punktu widzenia przekłada się po prostu na "uczciwość". Usłyszysz tylko to, co powinieneś usłyszeć. A ponieważ dźwięk jest tak gładki i naturalny, możesz słuchać go godzinami bez zmęczenia.

Duży dół
Dół obsługują głośniki Esotec +. Podobnie jak głośnik wysokotonowy Cerotar, używają technologii pochłaniającej z rodziny Contour i Confidence, aby pozostawić jak najwięcej muzyki, a jak najmniej zniekształceń. Głośniki niskotonowe są wykonane z naszego własnego zastrzeżonego materiału, MSP (polimer krzemianu magnezu). Używamy go w naszych najlepszych produktach od dziesięcioleci - i jeszcze nie znaleźliśmy niczego, co zapewnia lepszą równowagę między lekkością, sztywnością i tłumieniem.
Dla dodatkowej wszechstronności - na przykład jeśli zmienisz pomieszczenie odsłuchowe - otwory basowe z tyłu można zakryć dwuczęściowymi zatyczkami piankowymi. Oferują trzy poziomy dostrajania: całkowicie otwarte, na wpół otwarte i całkowicie zamknięte, dzięki czemu możesz dostosować dół pasma do własnych preferencji jak i pozycji kolumn w pokoju.

Prosty, szczery styl
Stworzenie tak dużego głośnika, który nie sprawia, że ​​wydaje się nieporęczny to nie lada wyczyn - ale projektantka prowadząca Louise Dalgaard sprostała wyzwaniu. Evoke 50 był pierwszą konstrukcją w branży, w którą zaangażowane były prace na papierze, a następnie program modelowania 3D, model z gliny, pełny prototyp MDF i wreszcie "The Real Thing".
Louise i jej zespół byli nieugięci, Evoke 50 musiał być realistyczny dla prawdziwych domów i prawdziwych żyć. Inspirowali się projektantami mebli, projektantami wnętrz, showroomami, a nawet odwiedzili prawdziwe mieszkania, aby stworzyć idealny produkt. Rezultatem jest natychmiastowy klasyk. Jest nowoczesny, retro i ponadczasowy na raz. Jest to rodzaj głośnika, którego będziesz oglądać za 30 lat, i myślisz sobie, że w porównaniu z nim reszta twoich rzeczy wygląda trochę mizernie. 

Evoke jest dostępny w czterech pięknych wykończeniach. Czarny wysoki połysk i biały wysoki połysk wykorzystują nową technikę lakierowania, która daje niesamowicie głęboki, szklany wygląd. Na drugim końcu spektrum znajdują się piękne, otwarte naturalne okleiny z drewna orzechowego i drewna blond.

Specyfikacja techniczna:
- Czułość: 87dB (2,83V / 1m)
- Impedancja: 4 Ω (minimum 3 Ω przy 100 Hz)
- Pasmo przenoszenia (± 3dB): 35Hz-23kHz
- Zasada działania: Tylny otwór bas-refleks
- Zwrotnica: 3-way
- Częstotliwość zwrotnicy: 430 / 3500Hz
- Głośnik niskotonowy: stożek MSP 2x18cm
- Zakres średni: 15 cm MSP
- Głośnik wysokotonowy: 28 mm Cerotar z Hexisem
- Wymiary (szer. X wys. X gł.): 215x1140x307mm
- Waga: 26,9 kg

Warunki gwarancji:
Produkty marki Dynaudio objęte są 8-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta).


Evoke-50

16 innych produktów w tej samej kategorii:

zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego gdzie można obejrzeć sprzęt oraz go posłuchać

back to top