DYNAUDIO XEO 2 (ekspozycja)

3 299,00 zł
Brutto

Kolumny głośnikowe Dynaudio XEO 2

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Umów się na odsłuch w salonie - tel. 500 009 021

Uwaga! cena za komplet kolumny z ekspozycji kolumny głównie stały na ekspozycji kilka razy prezentowane klientowi. stan BDB!

Innowacyjna obudowa wykonana z kompozytów o wysokiej gęstości, o wiele mniejsza niż Xeo 4, jednakże wyposażona w charakterystyczne przetworniki Dynaudio: jedwabną kopułkę wysokotonową 27 mm i 14 cm midwoofer z membraną MSP, a także mocne wzmacniacze cyfrowe 2 x 75 W i zaawansowane filtry DSP. Konstrukcję dodatkowo usztywnia masywna odgroda aluminiowa wykonana obrabiarkami CNC. Obudowa ma płaski port bass-reflex w tylnej części, co pozwala na umieszczenie głośników blisko ściany tylnej, a nawet montaż naścienny.

Xeo 2 wyposażono w bezpośrednie wejścia analogowe i cyfrowe do jednego głośnika, który przesyła sygnał do drugiego, bezprzewodowo i w wysokiej rozdzielczości. Xeo 2 mają również wbudowany odbiornik Bluetooth, który działa w protokołach aptX® i AAC, a także w odbiornik Wi-Fi służący do połączenia z siecią domową.

Xeo 2 dostępne są z opcjonalnym odbiornikiem Dynaudio Connect oraz z dedykowanym pilotem, dzięki którym możliwe jest wykorzystanie głośników w aplikacjach typu multiroom, a także skonfigurowanie dodatkowych wejść analogowych i cyfrowych, włącznie USB i cyfrowym Coax.

Przy podłączeniu do wejść cyfrowych lub przy wykorzystaniu nadajnika Connect głośniki Xeo 2 odtwarzają pliki cyfrowe o wysokiej rozdzielczości do 24 bit / 96 kHz.

Dynaudio Xeo 2 dostępne są w wykończeniach: Satin White z frontem z czystego aluminium, lub Satin Black z czarnym frontem z anodowanego aluminium.

Dostępne będą także akcesoria w postaci uchwytów montażowych: ściennych oraz biurkowych / szafkowych.


EMIT-XEO2
1 Przedmiot

16 innych produktów w tej samej kategorii:

zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego gdzie można obejrzeć sprzęt oraz go posłuchać

back to top