rel S/812 Biały

14 900,00 zł
Brutto

Subwoofer z linii premium do stereo

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Umów się na odsłuch w salonie - tel. 500 009 021

Przy projektowaniu S/812 zbadano każdy aspekt tego, co działo się wewnątrz subwooferów poprzednich generacji. Zwróciliśmy uwagę na wymagania dotyczące zasilania, lepszych przetworników i na specjalne filtry, poprawiając każdy z tych elementów, aby uzyskać nieporównywalną z niczym wcześniej jakość dźwięku. Wszystko to wraz z udoskonaleniami wprowadzonymi do obudów, niezbędnymi do tego, aby te zmiany pokazały się w całej swojej doskonałości. Najnowsza seria S to triumfalny rozwój, który przekroczył wszelkie oczekiwania naszego zespołu projektowego.

Nasze wymagania dotyczyły znacznie mocniejszego, głębokiego basu w zakresie 20-35 Hz, poprawionej dynamiki w kinie domowym oraz jeszcze bardziej otwartego i przestrzennego pola dźwiękowego, które jest korzystne zarówno dla muzyki, jak i filmu. Skorzystaliśmy więc z naszego wzmacniacza NextGen3 o mocy 500 watów ze znacznymi rezerwami mocy, dodaliśmy cienką warstwę włókna węglowego z tyłu membrany, aby poradzić sobie z dodatkową mocą, i opracowaliśmy dwa nowe zestawy niestandardowych filtrów, aby wydobyć brutalną siłę i swobodę dźwięku. Wreszcie, dodaliśmy do S/812 możliwość składania 4- lub 6-elementowych układów liniowych, podobnie jak w przypadku naszych modeli referencyjnych.

Niewidoczne zmiany głośnika S/812

Wzmocnienie z włókna węglowego

S/812 wymagał modernizacji membrany ContinuousCast, aby mógł wytrzymać tak dużą zmianę mocy. Aby jego cienki, aluminiowy stożek przetrwał 500 watów i niewiarygodnie długi skok, dodaliśmy do niego ultralekki spód z czystego włókna węglowego, strategicznie umieszczony nad niektórymi częściami tylnej powierzchni stożka. Daje to dwie korzyści; wzmacnia i usztywnia membranę, a także eliminuje wpływ fali wstecznej, dzięki czemu fala wewnątrz obudowy nie wpływa teraz na dźwięk w pomieszczeniu. Rezultatem jest dokładniejszy i znacznie mocniejszy oraz głębszy bas.

Zero pasywności

Pasywny radiator SuperProgressive

Nasze unikalnie pasywne radiatory wykorzystują specjalne zawieszenia, teraz pozwalające na dodatkowe 8 mm skoku liniowego, aby zapewnić niesamowitą jakość dźwięku, w przeciwieństwie do konwencjonalnych subwooferów. Nasz nowy pasywny radiator SuperProgressive zapewnia wyjątkowo długi skok, pozwalając na oddanie bardzo wysokiej mocy wyjściowej, zachowując zmienną sztywność zawieszenia. Dzięki temu subwoofer może zachowywać się jak zamknięta kompaktowa konstrukcja z głośnikiem 12” przy niskich poziomach dźwięku i mocna 14” konstrukcja przy mocnym basie.

Dane techniczne

SPECYFIKACJA

Typ: aktywny driver (przód), driver pasywny (dół)

Przetwornik aktywny: 300 mm o długim skoku, odlewany kosz, membrana ContinuousCast

Przetwornik pasywny: 300 mm o długim skoku z płaska membrana z plecionki włókna węglowego, stalowy kosz

Przenoszenie niskich dźwięków: -6 dB/19 Hz

Wejścia: Wysokopoziomowe Neutrik Speakon, niskopoziomowe stereo RCA, LFE RCA, LFE XLR

Moc wyjściowa: 800 W (RMS)

Wzmacniacz: NextGen5, klasa D

Łączność bezprzewodowe: AirShip (opcja)

Zabezpieczenia

- Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem: TAK

- Zabezpieczenie przed pojawieniem się napięcia stałego na wejściu: TAK

- Zabezpieczenie przed zwarciem: TAK

Zasilanie: 220-240 V, 110-120 V

Bezpieczniki: 5A, zwłoczny, 220 V | 9 A, zwłoczny, 120 V

Wymiary: (szer. x wys. x gł.) 430 x 455 x 514 mm

Waga: 34 kg

Wykończenie: Czarny, biały lakier fortepianowy, 10 warstw

Akcesoria

- Kabel zasilający: TAK

- Kabel zakończony wtykiem Neutrik Speakon: TAK (10 m)

- Instrukcja obsługi: TAK


S/812
1 Przedmiot

10 innych produktów w tej samej kategorii:

zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego gdzie można obejrzeć sprzęt oraz go posłuchać

back to top