rel S/510

12 600,00 zł
Brutto

Subwoofer z linii premium do stereo

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Umów się na odsłuch w salonie - tel. 500 009 021

S510 to koncepcja średniej wielkości subwoofera z poziomem wydajności na poziomie flagowej konstrukcji, z niesamowitym stylem i niszczycielską mocą. Zapewnia niewiarygodne poziomy wszechstronnego działania zarówno w przypadku ścieżki muzycznej jak i filmowej. Daje klientom przedsmak tego, co oferują nasze modele referencyjne, i robi to za ułamek ich ceny. Jego niewielka obudowa sprawia, że zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Zniszczone bariery wydajności

W przypadku S510 poprawiono każdy aspekt względem poprzedniej serii. Zwróciliśmy uwagę na wymagania dotyczące zasilania, ulepszenia przetworników i specjalne filtry, ulepszając każdy z nich, aby wydobyć jeszcze więcej dźwięku. Wszystko to wraz z udoskonaleniami obudowy niezbędnymi do tego, aby całkowity efekt był jeszcze lepszy. Najnowsza seria S to triumfalny rozwój, który przekroczył wszelkie oczekiwania naszego zespołu projektowego.

Nasze wymagania dotyczyły znacznie mocniejszego, głębokiego basu w zakresie 20-35 Hz, znacznie poprawionej dynamiki oraz jeszcze bardziej otwartego i przestrzennego pola dźwiękowego, które jest korzystne zarówno dla muzyki, jak i filmu. Wykorzystaliśmy wzmacniacz NextGen3, dostrojony do 500 watów, z ogromnymi rezerwami mocy, dodaliśmy lekką warstwę włókna węglowego z tyłu przetwornika, aby poradzić sobie z dodatkową mocą, i opracowaliśmy dwa nowe zestawy niestandardowych filtrów, aby wyodrębnić niezwykle brutalną siłę i przestronność. Wreszcie, nasyciliśmy S510 możliwością konfiguracji w liniach 4- lub 6-sztuk, podobnie jak nasze modele referencyjne.

Spore zmiany niewidoczne dla oka

S510 wymagał modernizacji stożka ContinuousCast Alloy Cone, aby mógł przetrwać ogromne podwyższenie mocy. Aby jego cienki, aluminiowy stożek przetrwał 500 watów i niewiarygodnie długi skok, dodaliśmy ultralekki spód z czystego włókna węglowego, strategicznie umieszczony nad częściami tylnej powierzchni głośnika. Daje to dwie korzyści; wzmacnia i usztywnia stożek, a także eliminuje odwrócenie, dzięki czemu fale wsteczne wewnątrz obudowy nie są teraz zakłócane. Rezultatem jest dokładniejszy i znacznie głośniejszy głęboki bas.

Wzmacniacz na sterydach

Wzmacniacz NextGen5 o mocy 500 watów jest zapożyczony z naszych modeli referencyjnych, posiada ogromne rezerwy mocy i prądu. 20% wzrost mocy (poprzednia wersja miała 400 watów) jest potrzebny, aby zapewnić zarówno wysokie poziomy wyjściowe potrzebne, jak i do uzyskania najgłębszego basu w wysokiej klasy systemie 2-kanałowym.

Dane techniczne

• Głośnik 10”, 500W RMS, wzmacniacz klasy D,

• obudowa z systemem membrany biernej 12”,

Liczne ulepszenia można znaleźć wewnątrz i na zewnątrz, zaczynając od pięknej nowej obudowy skontrastowanej z subtelną szarobrązową plakietką, która lśni i nadaje nowoczesny wygląd, podkreślający linię wzorniczą i optycznie zmniejszając gabaryty. Stopy zastąpiono ultra-stabilnymi podłużnymi szynami, które pozornie, optycznie dają efekt unoszenia się w powietrzu.Więcej mocy = bogatszy teatr barw i muzyki: w modelu S 812 moc została podniesiona w około 60% dzięki zastosowaniu wzmacniacza NextGen5 użytego po raz pierwszy w 212/SE. Elektronicznie ograniczona została do 800 watów mocy ciągłej i aż do 1000 watów w impulsie. Wzmacniacz mocy S/510 został zmodernizowany do wzmacniacza NextGen3, który był wcześniej używany w naszym odchodzącym flagowcu i ma teraz pełne 500W.


S/510
1 Przedmiot

10 innych produktów w tej samej kategorii:

zapraszam do kontaktu oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego gdzie można obejrzeć sprzęt oraz go posłuchać

back to top