KEF LSX

2 249,00 zł
Brutto

Bezprzewodowe głośniki aktywne

Ilość

 

Umów się na odsłuch w salonie - tel. 500 009 021

Daj swojej muzyce przestrzeń, na którą zasługuje.

Wygoda i łączność bezprzewodowa. Emocje i szczegóły prawdziwego stereo wysokiej rozdzielczości. A wszystko to z kompaktowego systemu zaprojektowanego tak, aby pasował niemal wszędzie. LSX to system głośników do naszego dzisiejszego słuchania.

kef LSX BEZPORZEWODOWE GŁOŚNIKI

Dzięki dwóm głośnikom ustawionym w odstępie od siebie będziesz cieszyć się muzyką jako sceną dźwiękową 3D, z precyzyjnym obrazowaniem i poczuciem obecności, którego brakuje w systemach z jednym pudełkiem. Jest to różnica między zwykłym słuchaniem muzyki a jej odczuwaniem.

LSX jest dostarczany z Apple AirPlay 2, który jednym dotknięciem ekranu lub prośbą do Siri odblokowuje świat dźwięku w wielu pokojach. Możesz bezprzewodowo przesyłać strumieniowo wszystkie swoje ulubione aplikacje muzyczne do całego domu dzięki płynnej kontroli z iPhone'a, iPada i Maca.

DŹWIĘK

LSX wykorzystuje zaawansowaną technologię akustyczną KEF, funkcje zwykle zarezerwowane dla znacznie większych głośników hi-fi. Przygotuj się na poziomy realizmu i dokładności wywołujące gęsią skórkę.

KEF LSX GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

Moc i elastyczność

LSX został wyposażony łącznie w cztery wzmacniacze klasy D – po dwa na kolumnę i po jednym dla każdego przetwornika – oraz dedykowany DAC. W ten sposób udaje się zapewnić zaawansowaną cyfrową ścieżkę sygnału do 96kHz/24bit, przy zastosowaniu dołączonego przewodu lub 48kHz/24bit w trybie już całkowicie bezprzewodowym. Dodatkowym udogodnieniem są również wejścia AUX oraz TOSLINK.

Cena za sztukę.


KEF_LSX
5 Przedmioty

Opis

Sugerowana moc wzmacniacza [W]
30 w

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram anteposuerit litterarum formas.

back to top