KEF Q350

1 162,00 zł
Brutto

Kolumna Q350

Ilość

 

Umów się na odsłuch w salonie - tel. 500 009 021

Innowacyjny koncept opiera się na legendarnych LS3/5a, miniaturowe głośniki odsłuchowe LS50 zostały zaprojektowane w celu zapewnienia profesjonalnej jakości studyjnej podczas odsłuchu we własnym domu.
Niezwykle rzadko tak kompaktowa obudowa jak w przypadku LS50, zapewnia bogate i wielowymiarowe doświadczenia „sceny dźwiękowej” wykraczające daleko poza przeciętność w stosunku do swoich rozmiarów. Czekające na opatentowanie projekty akustyczne w połączeniu z najnowszymi technologiami KEF ostatniego produktu flagowego - głośników Blade – zapewniają maksymalne doświadczenie studyjne – nawet w najmniejszych pomieszczeniach.
Wyprodukowanie niewielkiej obudowy oferującej tak przestrzenny dźwięk jest wynikiem wieloletnich badań i rozwoju. Konstrukcja obudowy, kształt przegrody oraz wzornictwo portu stanowią w LS50 przełom  oczekujący na opatentowanie. Wszystko to jest możliwe dzięki pozycji KEF jako lidera w nowoczesnych badaniach (z włączeniem technik takich jak analiza elementów wykończeniowych i obliczeniowa dynamika płynów*). Unikalna technologia LS50 oferuje najczystszą, najbardziej precyzyjną pracę każdego miniaturowego urządzenia odsłuchowego na poziomie studyjnym.
LS50 wykorzystują rewolucyjną technologię rozwiniętą dla Blade, najnowszych flagowych głośników KEF. Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanego dla tego modelu najnowszego sterownika Uni-Q, LS50 wytwarza ekstremalnie duże, optymalne zasięgi słuchania, dostarczając zauważalnie szybki i czysty dźwięk. A z uwagi na fakt, iż LS50 nie dodają ani nie odejmują pojedynczych dźwięków, brzmi  zaskakująco naturalnie i precyzyjnie.

Specyfikacja techniczna:
- Budowa Dwudrożna bas-reflex
- Głośniki Układ sterownika Uni-Q:
  HF: 25mm (1cal) wentylowana aluminiowa kopuła
  głośnik nisko-średniotonowy: 130mm (5.25cala) stop magnezu/aluminium
- Zakres częstotliwości (-6dB) 47Hz - 45kHz
- Pasmo przenoszenia (±3dB) 79Hz - 28kHz
- Punkt podziału 2.2kHz
- Moc wzmacniacza 25 - 100 W
- Czułość (2.83V/1m) 85dB
- Współczynnik zawartości harmonicznych 2 i 3 (90dB, 1m) <0.4%>

- Maksymalna emisja 106dB
- Impendancja znamionowa 8 omów (min. 3.2 omy)
- Waga 7.2kg (15.8lbs.)
- Wymiary (W. x Sz. x Gł.) 302 x 200 x 278 mm

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Kef objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.


KEF-Q350
4 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Mirum est notare quam littera gothica, quam nunc putamus parum claram anteposuerit litterarum formas.

back to top